LEED Sertifikasyonu bilgimiz ve Enerji Kimlik Belgesi Sertifikamız ile projelerinizi yeni çağa uygun bir şekilde gerçekleştiriyoruz.
info@arcadia.com.tr

Mimarlık Takviminde Bugün:
10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü
   

Arcadia Mimarlık Kimdir?

ARCADIA müşterilerinin mekansal ihtiyaçlarına ve zevklerine yönelik, fonksiyonel ve dönüşebilen çözümler sunarak, Mimari, İç Mimari, Tasarım ve Uygulama alanlarında beklentilere cevap verir. Müşteri memnuniyeti odaklı, mimari disiplinden kopmayan özgün tasarımlarını, titiz bir uygulamayla birleştiren ARCADIA, özgünlüğünün gücünü dinamik ve paylaşımcı tavrından alır. Müşterilerine süreklilik ve güvenilirlilik odaklı hizmet sağlamayı hedefler. 3P kuralını benimsemiş bir şirket olarak Professional (Profesyonel Yaklaşım), Partnership (İş Ortaklığı Anlayışı), Profitable (Müşterisinee Karlılık Sağlayan) prensipleri ile hareket etme anlayışını benimser.

Günümüzün tasarım ilkeleriyle bütünleşen yenilikçi mimari malzemeleri takip ederek , LEED STANDARTLARINA UYGUN detaylarıyla projelerinde kullanarak, daima çalışan ve genç kalan tasarımlar üretmeyi hedefler.

ARCADIA yaratan, paylaşan, tartışan ve üreten, donanımlı kadrosuyla hayatınızda farklılık yaratır.

Vizyon ve Misyonumuz

Vizyonumuz

ARCADIA Yaratıcılığı ve Dinamizmi ile dünyanın önde gelen mimari ofislerinden biri olmak. Ve mimaride kalıcı ve güvenilir bir marka yaratmak.

Misyonumuz

İş anlayışını ortaklık prensibine bağlı bir temele dayandırarak, iş ortakları, müşteriler ve çalışan üçgenini her zaman korumak. Empati sayesinde bu üçlünün memnuniyetini daim kılmak. Piyasada rekabet güçlerini artırmak isteyen şirketlere özel çözümler üreterek, çalışanlarını da kendi kariyer gelişimlerinde desteklemek.

Arcadia'ya Ulaşın

Arcadia Mimarlık Dekorasyon İnşaat Bilgisayar Programları San. ve Tic. Ltd. Şti.

Aytar Cad.
Birlik Sok. No.13/1 34340 Levent / İstanbul

+90 (212) 283 07 70

bize yazın

En son Tweet'ler

Sosyal Medya'da Biz

Belgelerimiz

designed by mss